Ponuka

Okenné fólie: Bezpečnostné

Security SSI

Bezpečnostná fólia Security SSI zahŕňa v sebe vlastnosti okenných fólií ThermoProtect a Security. Pokovovaná vrstva zabezpečuje vynikajúcu tepelnú ochranu, kým vodočistá laminovaná bezpečnostná vrstva a špeciálne lepidlo ju robí úplne bezpečnou voči črepinám. Výrobca garantuje pre okenné fólie SSI 10 ročnú záruku v prípade bublín, lámania, odlupovania, delaminácie a chýb lepidla.

Security SNEU

Bezpečnostná fólia ThermoProtect SNEU neutrálneho vzhľadu znamená dokonalé riešenie v prípade, že potrebujete nereflexné riešenie s tepelnou ochranou a zároveň aj bezpečnostnú ochranu. Bezpečnostná fólia SNEU sa dodáva s 10 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla.

Skyfol M2

Fólia je hrubá 50 mikrónov, s efektom mliečneho skla, s ochranou proti nazeraniu dnu. Znamená elegantné a ľahké riešenie v prípade delenia priestoru alebo proti zvedavým pohľadom. SkyFol M2 zamedzí nazeraniu dnu, a pritom nebráni prechodu svetla cez fóliu, čiže je to najvhodnejšie riešenie. Fólia na sklo SkyFol M2 sa dodáva s 10 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla.

Okenné fólie: Bezpečnostné

Security S4 ML

Pri vlámaní sa rozbije sklo, vytvoria sa malé črepiny, ktoré rozrežú fóliu. Po opakovaných úderoch sa fólia pretrhne. To bol najslabším bodom bezpečnostných fólií... doteraz. V ponuke máme novú, 100 mikrónov hrubú, bezpečnostnú fóliu s 80 vrstvovou štruktúrou, vďaka čomu je jedna z najsilnejších fólií. Povrch fólie chráni dvojitá vrstva proti poškriabaniu. Fólia eliminuje až 98% UV žiarenia a výrobca ju dodáva s 10 ročnú zárukou na bublinkavosť, odlupovanie a chyby lepidla.

Security S12

Viacvrstvová 300 mikrónov hrubá fólia proti vlámaniu zaručuje najsilnejšiu ochranu z palety výrobkov Skyfol Security. Má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu a min. 99 % UV filtráciu, čo zaručuje dlhú životnosť fólie proti vlámaniu. Táto fólia sa dodáva s 10 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla. Fólia S12 v teste podľa normy EN 356 dosiahla kvalifikáciu odolnosti P2A.

Security S8

Silná, viacvrstvová, bezpečnostná fólia hrubá 200 mikrónov, zaručuje dokonalú ochranu pri rozbití skla na črepiny a účinne sťažuje vniknutie cez okno vlámaním. Má dvojitú vrstvu proti poškrabaniu, zabezpečuje min. 98 % UV filtráciu a dodáva sa s 10 ročnou zárukou na bublinkavosť, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla. Fólia S8 proti vlámaniu dostala kvalifikáciu podľa normy EN356, stupeň P1A.

Okenné fólie: Stavebné

ThermoProtect Exterior LL

Najúčinnejším riešením na úsporu energie v lete pri moderných oknách sú exterierové fólie - pohltené teplo odrážajú von. Je až o 30% účinnejšie ako interiérové fólie. Vďaka hliníkovému pokovaniu cez deň zabráni nazeraniu dnu. Po zotmení je však efekt opačný. Má nevýhody:
- v zime pohltenú energiu neprepúšťa do interiéru
- vzťahuje sa na ne kratšia záručná doba
- montáž týchto fólií kvôli obtiažnejšej aplikácií drahšia

ThermoProtect P 70

Fólia s dobrou tepelnou odolnosťou a vysokou svetelnou priepustnosťou, je ideálna na rôzne obytné a kancelárske/firemné využitie, napr. v obývačkách, vo výkladoch, vo výstavných sieňach, atď. Táto fólia má taký nízky vplyv na svetelnosť miestnosti, že rozdiel je priam nebadateľný. Zároveň je udivujúce , v akej veľkej miere dokáže udržať teplo a zabrániť až 99 % UV žiareniu. Okennú fóliu dodávame s 10 ročnou výrobnou zárukou na prípady ako sú bubliny pri aplikácii, lámanie, odlupovanie, delaminácia, vylučovanie kovu a chyby lepidla.

ThermoProtect Sunset Bronze

S použitím medi zahŕňa v sebe okenná fólia mimoriadne tepelnoizolačné vlastnosti a reflexný bronzový vzhľad. Túto okennú fóliu so silnou UV filtráciou dodávame s 10 ročnou výrobnou zárukou na prípady ako sú bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delaminácia, vylučovanie kovu a chyby lepidla.

Okenné fólie: Stavebné

Elite 70

Okenná fólia Skyfol Thermo Protect Elite 70 je najlepšou voľbou pre stavebnícky priemysel vďaka jej spektrálnej selektivite. Pri nízkej absorpcie tepelnej energie zaistí vysokú ochranu proti teplu, ale prepustí najvyššie množstvo svetla a neleskne sa. Je pokovovaná v 11-tich vrstvách. Obsahuje striebro, indium a zlato vo veľmi tenkých vrstvách. Vďaka špeciálnym kovovým vrstvám odzrkadluje veľké množstvo infražiarenia, pričom je neviditeľná na skle.

Energy 50

Fólia Skyfol Energy 50 bola vymyslená na to, aby vo vykurovacom zimnom období znížila únik tepla cez sklené povrchy. Popritom táto fólia zabráni aj vniknutiu tepla cez sklo v letnom období, čím zníži náklady za používanie klimatizácie. Je najsvetlejšou tepelno-izolačnou fóliou, ktorá prepustí prirodzené svetlo a tým znižuje nutnosť použitia umelého osvetlenia. Vďaka špeciálnej pokovanosti táto fólia absorbuje len minimálne množstvo tepla a efektívne filtruje energiu. Je použiteľná na všetkých typoch skiel.

ThermoProtect Silverall

Fólia TP Silverall je pokovovaná hliníkom a má výnimočne silnú ochranu proti infražiareniu, s min. 99 % UV filtráciu a dvojitú vrstvu proti poškrabaniu. Extra účinne zabezpečuje zníženie lesknutia na ktorejkoľvek obchodnej budove a obytnému domu dodá esteticky príjemný vzhľad. Fólie Silverall dodávame s 10 ročnou výrobnou zárukou na prípady ako sú bubliny pri aplikácii, odlupovanie, lámanie, delamináciu, vylučovanie kovu a chyby lepidla.

Karbónové fólie

Fólie s trendovým vzhľadom karbónových vlákien sú veľmi populárne v auto-tunningu. Používajú sa na dosiahnutie športového vzhľadu automobilov a motocyklov. Používame v čiernom, striebornom, sivom, červenom, modrom, bielom a priesvitnom 3D prevedení.

Farebné fólie

Fóliou sa dajú potiahnuť lakované časti karosérie. Nami používané fólie sú vhodné pre aplikácie na nerovné povrchy áut a prostriedkov verejnej dopravy. Najširšia škála odtieňov / aj metalických / na trhu poskytuje doposiaľ netušené možnosti nielen výrobcom reklamy ale i tvorcom v oblasti auto-tunningu. Možnosť použitia aj namiesto prestriekania na inú farbu. Je možné čiastočne alebo úplne “obaliť” vozidlo do fólie.

Paint Gard

Číra ochranná 150 mikrónov hrubá fólia po aplikácií nemení farbu karosérie, prehltáva údery od lietajúcich kamienkov, a následne ich odráža.

Imitácia kože

V ponuke máme čiernu hadiu, hnedú a tmavohnedú kožu.

Okenné automobilové fólie Skyfol HP

Klasické okenné fólie s tepelnou ochranou predstavuje naša séria Shark HP. Hľbkovo farbené vrstvy v záujme účinnej ochrany proti infražiareniu a trvácnemu, originálnemu vzhľadu kombinujeme s pokovovanými vrstvami. Kvôli svojej neutrálnej čiernej farbe táto autofólia znamená pre majiteľov áut najbežnejšie riešenie na vylepšenie okien na aute. Vynikajúci optický tuning, tepelná ochrana, hrúbka 25 mikrónov, minimálne zrkadlenie, 44% IR filter, min. 98% UV filtrácia, dvojitá protiškrabancová vrstva, 7 ročná výrobná záruka na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chyby lepidla – to všetko zaručuje, že majitelia áut si vyberajú túto autofóliu najčastejšie.

HP 05 HP 15 HP 20 HP 35 HP 50
FARBA Čierna
HRÚBKA 25 mikrónov
REFLEXIA 7% 8%
UV FILTER minimálne 98%
PRIEPUSTNOSŤ 7% 17% 27% 33% 51%

Okenné automobilové fólie Skyfol RS

Shark RS je dokonalá ekonomická autofólia – rieši ochranu proti nazeraniu dnu a optický tuning. Vďaka svojej hĺbkovo sfarbenej štruktúre je fólia farebne stabilná, kým UV-inhibítory nachádzajúce sa v polyestri a v lepidle zabezpečia filtráciu viac než 98 % škodlivého UV žiarenia. Všetky autofólie Shark RS sú vyrobené s dvojitou vrstvou proti poškrabaniu, čím sa dlhodobo zabezpečí hladký povrch. Autofólia Shark RS sa dodáva s 5%, 20 % a 35 % priepustnosťou viditeľného svetla a s 3 ročnou výrobnou zárukou na bublinkavosť, lámanie, odlupovanie, delamináciu a chýb lepidla.

SHARK RS 05 SHARK RS 20 SHARK RS 35
FARBA Čierna
HRÚBKA 25 mikrónov
REFLEXIA 6%
UV FILTER minimálne 95%
IR FILTER 12% 12% 11%

Okenné automobilové fólie Skyfol Shark

Fólie SkyFol Shark poskytujú efektívne riešenie na ochranu pred tepelným žiarením a prehrievaním interiéru. Fólia zlepšuje vzhľad vášho auta a chráni pred nebezpečným UV žiarením. Fólie Shark chránia sklo pred rozbitím a predlžujú životnosť interiérových poťahov zmiernením blednutia. Ak hľadáte súkromie, fólie Shark vyriešia aj to.

Protislnečné fólie pre použitie na sklách vozidiel sa považujú za samostatnú technickú jednotku ako doplnková výbava vozidla. Výhľad vodiča motorového vozidla upravujú smernice č.77/649/EHS a č.71/127/EHS v platnom znení a Predpisy EHK č.43 a č.46. Výhľad z miesta vodiča musí byť zabezpečený za každých prevádzkových a poveternostných podmienok. Sklami slúžiacimi k výhľadu z miesta vodiča je čelné sklo, predné bočné sklá a zadné sklo. Na základe horeuvedených smerníc, predpisov EHK a ustanovenia § 8 zákona č. 725/2004 Z. z. ministerstvo:

-nepovoľuje použitie fólií na čelnom skle a predných bočných sklách vozidla

-na zadné bočné sklá a na zadné sklo vozidiel kategórie M1 a kategórie N1 v rozhodnutí o schválení typu sa povoľuje ich použitie.

Oboznámte sa so všetkými službami,
ktoré Foliacentrum DaMi ponúka.

Pre informácie o cenách fólií na váš automobil nás kontaktujte prostredníctvom niektorého z KONTAKTOV, alebo priamo cez KONTAKTNÝ FORMULÁR.

Na vašu správu sa pokúsime odpovedať do 24h.


Pri stavebných a bezpečnostných okenných fóliach NIE JE možný cenový výpočet bez predchádzajúceho osobného skontrolovania a premerania sklenných plôch.

Meno: Priezvisko:
E-mail:
Predmet správy:
Správa: